Loading...

Haberler

  • Tarih : 8.12.2020

Vakfımız pandemi şartlarında da çalışmalarına devam etme kararlılığıyla ilk dijital projemizi hayata geçirdi. “Zamanın Mirası Dijital Fotoğraf Sergisi” aracılığıyla ülkemizin eşsiz somut kültürel mirası Göbeklitepe’nin, uluslararası platformdaki tanınırlık ve marka değerini arttırmaya odaklanan ç Devamı...

  • Tarih : 23.08.2020

Vakfımızın 23 Ağustos 2020 itibariyle gerçekleştirilen Genel Kurulu ile yürütülen faaliyetler Mütevelli Heyet üyelerimizle paylaşıldı ve oybirliği ile ibra sağlandı, yeni projeler için müzakereler yapıldı.

Vakfın Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyet Başkanlığına üç yıllığına, bir kez daha Prof Devamı...

  • Tarih : 26.06.2020

Yıldız Sarayı Vakfı olarak ‘Yeni Normalde Kriz Fırsata Dönüştürülebilir mi: Kültür Sanat STK’ları Çalıştayı”nı 26 Haziran 2020’de gerçekleştirdik.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla düzenlediğimiz Çalıştayda, pandemi sonrası kültü Devamı...

  • Tarih : 25.12.2019

Mütevelli Heyet Başkanımız Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu, Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy’yu 25 Aralık 2019 itibariyle ziyaret etti.

Telif Hakları Genel Müdürlüğü desteği ile yürütülen “Göbeklitepe İnsanlık Tarihi Yeniden Yazılıyor” projesi kapsamında Türkçe, İngilizce ve İt Devamı...

  • Tarih : 17.12.2019

Vakfımızın Göbeklitepe’yi yurt dışında daha güçlü tanıtmaya katkı sağlamak üzere yürüttüğü proje kapsamında, Editörlüğünü Başkanımız Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu’nun üstlendiği Türkçe, İngilizce ve İtalyanca dillerinde iki versiyon olarak yayınlanan “Göbeklitepe: İnsanlık Tarihi Yeniden Yazılıyo Devamı...

  • Tarih : 27.11.2019

YILDIZ SARAYI VAKFI’ NIN KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİME KATKI SAĞLAYAN “GÖBEKLİTEPE: İNSANLIK TARİHİ YENİDEN YAZILIYOR PROJESİ” ŞANLIURFA’ DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

Yıldız Sarayı Vakfı (YSV) Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu’n Devamı...

  • Tarih : 21.10.2019

Çankaya Üniversitesi HİR Bölüm Başkanı ve Yıldız Sarayı Vakfı (YSV) Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu’nun ev sahipliğinde, 21 Ekim Pazartesi akşamı “Geçmişi Anlamak Yarına Yürümek” paneli ile “Zamanın Mirası” fotoğraf sergisi Roma’da gerçekleştirildi.

Devamı...

  • Tarih : 3.09.2019

Yıldız Sarayı Vakfı tarafından yürütülen, TANAP Sosyal Çevresel Yatırım Programları kapsamında finanse edilen “Orhaneli Halk Eğitim Merkezi” nin  açılış töreni gerçekleştirildi.

Yıldız Sarayı Vakfı (YSV) tarafından unutulmaya yüz tutmuş geleneksel, yöresel el sanatları Devamı...

  • Tarih : 27.05.2019

Yıldız Sarayı Vakfı (YSV) Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu’nun ev sahipliğinde Pera Palas Oteli’nde, 21 Mayıs Salı akşamı AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleştirilen iftar programında Türkiye’nin milli kültür Devamı...

  • Tarih : 25.12.2018

YILDIZ SARAYI VAKFI BEYOĞLU BELEDİYESİ VE KÜLTÜR KENTİ VAKFI İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI.

Yıldız Sarayı Vakfı olarak, daha verimli kültür ve sanat çalışmaları için Beyoğlu Belediyesi ve Kültür Kenti Vakfı ile işbirliği protokolü imzaladık.

Devamı...